SOCIĀLĀS PEDIATRIJAS SISTĒMA

Uzņēmums SIA “Iespēja izaugsmei” dibināts 2014. gada oktobrī ar Attīstības finanšu institūcijas “Altum” atbalstu, lai izveidotu un īstenotu alternatīvo izglītības un sociālās attīstības sistēmu kā inovatīvu atbalstošu pasākumu kopumu, vērstu uz personības attīstību.

Kopš 2018. gada uzņēmumā tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda projekts “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”. Kā rezultātā tika izveidota sociālās pediatrijas sistēma. 

Uzņēmums veic savu darbību kā sociālais uzņēmums saskaņā ar Labklājības ministrijas lēmumu Nr. LM-32-4-19/30 no 2023. gada 24. marta par sociālā uzņēmuma statusa piešķiršanu.

Uzņēmumā ir iespējams saņemt speciālistu pakalpojumus:

  • kognitīvo procesu attīstībā;
  • uzvedības – sadarbības terapijā individuāli un vienaudžu grupā;
  • logopēdijā un Tomatis terapijā;
  • konsultatīvos pakalpojumus ģimeņu un speciālistu praktiskā apmācībā.

Mūsu komanda

Atrodiet cilvēku grupu, kas jūs iedvesmo, pavadiet daudz laika kopā ar viņiem, un tas mainīs jūsu dzīvi. - Eimija Pehlere

Mūsu vīzija/filozofija

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Mūsu vērtības

Būt Mīlestībā… saņemt un dot Mīlestību sev, saviem mīļajiem, tā ir mūsu būtība. Laimīgi vecāki un priecīgi bērni rada spēcīgas, mierpilnas ģimenes.

Sociālās pediatrijas sistēmas speciālisti